18!

 

KARMA

18 d. gimę prašom atsistot. Šį kartą šiek tiek mistikos ir kitokių keistų dalykų, kuriomis pati tikiu dažniausiai pagal nuotaiką. Skaičius 18 man toks svarbus, kad net užsimaniau nupiešti jam paminklą ant savo kūno. Nuotrauka tik tokia (silpnų nervų žmonėms nežiūrėti).

Tattoo atsirado po kelionės, kai  gavau lėktuvo bilietus pagal savo gimimo datą: 05 į priekį ir 18 atgal. Nebegalėjau apsimesti, kad tai manęs nejaudina ir nepažymėti šito reikšmingo reikalo mano gyvenime.

Tai įvyko daugiau prieš metus, o po to dar sekė su skaičiumi 18 susiję labai svarbūs gyvenimo epizodai, kad net pradėjau domėtis – kame čia reikalas, kodėl šis skaičius mane taip persekioja. Bet beveik visada tik gerąja prasme.

Pirmiausia yra gerai, kad aš gimiau. 18 d. 81 metais. Man svarbūs žmonės, vienaip ar kitaip pakeitę mano gyvenimą ir pan. reikalai gimė 18 d. Net mano ilgametė mokslo darbo vadovė gimusi 18 d. Net mano katė ir ta gimė 18 d.  18 dienomis įvyksta labai reikšmingi įvykiai ir labai paprasti nutikimai, kaip antai tą dieną nufotografuoju kone mano gyvenimo kadrus, pradedu gydytis įsisenėjusias problemas, pakeičiu darbą ir t.t. Daugelį dalykų pamatau, kai jau būna kažkas įvykę, todėl imu kvatoti, kai pamatau tą mistinį aštuonioliktuką.

Taigi, po vieno tokio pat pastebėjimo šiandien (aš tokia paslaptinga ne atsitiktinai, tiesiog kai kurios situacijos išties pernelyg asmeniškos), pradėjau Googlinti „18 number meaning“ ir šį bei tą radau.

Nežinia kokio rimtumo puslapyje rašoma, kad Kinijoje manoma, jog 18 yra labai laimingas skaičius, – jis susijęs su itin sėkmingu žmogumi (o taip, aš save tokia laikau).  Teigiama, kad tiek namus, tiek verslą reikėtų sieti su 18 skaičiumi. Na, o hebrajų filosofija teigia, kad 18 skaičius reiškia ilgą ir palaimingą gyvenimą. Kas išmano Taro kortas, tai ten neva 18 skaičius susijęs su mėnuliu, – paslaptingumo ir intuicijos simboliu (artimiausi žmonės žino, kad aš ragana).

Įdomiausia yra tai, kad man tikrai nesivaidena. Aš mėgstu stebėti pasaulį, taip, bet kodėl tik šis skaičius, o ne kiti?

Na ir pabaigai Šekspyro. Įsivaizduoju, kad čia man.

 

18th sonnet by Shakespeare

Shall I compare thee to a summer’s day?
Thou art more lovely and more temperate:
Rough winds do shake the darling buds of May,
And summer’s lease hath all too short a date:
Sometime too hot the eye of heaven shines,
And often is his gold complexion dimmed,
And every fair from fair sometime declines,
By chance, or nature’s changing course untrimmed:
But thy eternal summer shall not fade,
Nor lose possession of that fair thou ow’st,
Nor shall death brag thou wand’rest in his shade,
When in eternal lines to time thou grow’st,
So long as men can breathe or eyes can see,
So long lives this, and this gives life to thee.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *